Levë Nintendo Switch Wireless Horipad Pikachu (E zez & gold)

7 489 L

‘-Kontrollues wireless Bluetooth me largësi deri në 32 metra
-Bateri e rimbushshme me deri në 15 orë kohë loje për karikim.
-Lehtë dhe ergonomik.
-Accelerometer dhe xhiroskop për kontroll të plotë të lëvizjes.
-Licencuar zyrtarisht nga Nintendo dhe kompania Pokemon International.

7 489 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125211 Kategori: , ,