Levë Gaming Redragon Harrow G808

3 290 L

● Leva e lojrave usb është i pajtueshëm me android, playstation, psp3, ps3, windows 10, 8, 7, vista, xp duke mbështetur lojëra xinput xbox 360 në kompjuter dhe laptopë (modaliteti xinput) leva mbështet në lidhjen plug-and-play për sistemet android dhe përfshin softuerin e kalibrimit të leves për copë Windows.
● Leva pa tel 2.4ghz redragon g808 përmban një bateri lipo të rikarikueshme, teknologji transmetimi me valë me shpejtësi të lartë me vonesë zero me një diapazon deri në 10 metra dhe 40 orë vazhdimi i kohës se lojës.
● Leva përmban xinput & drejtpërdrejtë, reagime dridhjeje, funksion turbo, 12 butona të programueshëm, d-jastëk të programueshëm me 8 drejtime. Dy motorë me dridhje janë të vendosura në anen anësore duke dhënë reagime të dallueshme nga ndikimi i dridhjeve duke rritur zhytjen dhe realizmin e lojës.
● Mbështetje e gjerë e lojërave popullore; kontrolluesi i lojës harra redragon g808 punon me tituj të rinj të njohur dhe të preferuar.

 

● Projektuar ergonomikisht; levë është projektuar me ergonomi në mendje, dhe i projektuar në një mënyrë që është e rehatshme për ta mbajtur, madje edhe për periudha të gjata të lojrave tuaja të preferuara.

3 290 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 119849 Kategori: , ,