-15%

Laptop Dell Latitude E5440

27 200 L

Dell Latitude E5440 është një laptop me sistem Windows 10,  me një ekran 14-inç që ka një rezolucion Full HD prej 1366×768 pixel. Punon me një procesor Core i5 dhe vjen me 4 GB RAM. Dell Latitude E5440 ka 380 GB hapësirë ​​ruajtëse HDD.

S’ka stok

Specifikimet Teknike
Marka Dell
Modeli Latitude E5440
Seria Latitude
Dimensionet (mm) 236.00 x 33.80 x 28.00
Pesha 2 kg
Ngjyra I zi
Sistemi Operativ Windows 10 Pro 64x
Madhësia ekranit 14.00-inch
Rezolucioni I ekranit 1366×768 pixels
Procesori Intel Core i5
RAM 4GB
Hard disk 380GB
Wi-Fi standart 802.11 ac
Bluetooth 4.2
Touchpad Po
Mikrofon I brendshëm Po
Multi Card Slot SD Card Reader