Kufje Turtle Beach Recon 50X Xbox One

3 990 L

  • Altoparlantë të mëdhenj 40 mm Neodymium – Dëgjoni çdo ngritje të lehtë dhe bubullimë të ulët me këto altoparlantë me cilësi të lartë
  • Dizajn i lehtë mbi vesh – Luaj me orë (ose ditë) në rehati të plotë me jastekë veshi, të mbështjellë me lëkurë sintetike të zhdërvjellët, të shpuar, që sigurojnë komoditet të lartë, përgjigje më të thellë të basit dhe izolim të zhurmës
  • Kontrollet brenda linjës – vendosni Mic Mute dhe Master Volume në mënyrë të përshtatshme në majë të gishtave tuaj
  • Mikrofoni i rregullueshëm me ndjeshmëri të lartë – Përdoreni atë për biseda në lojë dhe në internet dhe më pas hiqeni kur dëgjoni muzikë dhe shikoni filma

3 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125368 Kategori: , , ,