-28%

Kufje Maxell Dynamics tws

3 590 L

Dëgjo dhe shijo muzikën tënde të preferuar, me super cilësi dhe komfort. Bluetooth 5.0 deri ne 10 meter distance nga pajisja me te cilen eshte lidhur, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD. Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem. Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 15 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

5 stok

3 590 L

5 stok

Shto në shportë
Bli Tani

Kufje Maxell Dynamics tws