-22%

Kufje Maxell Mla Dynamics Tws (e bardhe)

4 350 L

– Prodhuar per te shijuar muziken akoma me gjate.
– Bluetooth 5.0 deri ne 10 meter distance nga pajisja me te cilen eshte lidhur, mikrofon te integruar me qartesi zeri HD.
– Ze i paster me cilesi HD dhe bas te fuqishem.
–  Reduktim te zhurmave per nje eksperience me te mire dhe bateri qe zgjat deri ne 15 ore degjim te vazhdueshem bashke me kutine.

4 350 L

Shto në shportë
Bli Tani