Kufje gaming Red Dragon Ares H120

1 690 L

Kufje Gaming me tel Redragon H120 me mikrofon dhe kontrollin e volumit për Smartphone, PC dhe PS4
Tingulli i pastër kristal dhe izolimi i shkëlqyeshëm i zhurmës ju sjell një zhytje totale në sesionin tuaj të lojërave.

1 690 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120274 Kategori: , , , ,

‘- Tingull i pastër kristalor
– mikrofon i rregullueshëm për anulimin e zhurmës
– Kabëll me cilësi të lartë me kontroll të zgjuar të volumit
– Përfshihet një përshtatës 2 x 3.5 mm në 1 x 3.5 mm