Tastierë Gaming Redragon Ratri K595 RGB

7 989 L

Emri i markës: Redragon
Nr modeli: K595
Ngjyra: E Zeze
Lidhja: Desktop / laptop
Lloji: Me tel
Mbështetja e kyçit të dorës: jo
Materiali: Alumini + ABS
Standardi i tastierës: 104 Taste
Karakteristikat: Plug and Play, Tastet Multimedia

7 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123132 Kategori: , , ,
1. Softuer profesionist i lojrave.
2. Taste mekanikë të lëvizshëm të personalizuar.
3. Ndërprerës teknik i heshtur dhe me profil të ulët.
4. 50 milion klikime jetë.
5. Dritat anësore të ftohta RGB