Kasë (Case) Gaming Kolink Stronghold Midi-Tower Tempered Glass Black

8 489 L

Kolink ka krijuar një reputacion të fortë për kasat me cilësi të lartë, por me çmime të përballueshme. Tani vjen jashtëzakonisht elegant Kolink Stronghold.

– I projektuar për Motherboard deri në E-ATX

– Paneli anësor në xham të temperuar me trashësi 4 mm

– Pamje alumini me furçë plastike përpara.

– 2x ventilator të parainstaluar 120 mm, (vend për 6 ventilatorë gjithsej)

– Paneli I / O me 2x USB 2.0 / 1x USB 3.0 &
Audio / Hyrje / Dalje HD

– Suport për dy radiatorë 240 mm

– Drive slote 3x 3,5 / 2,5 ”

– Kartë grafike deri në 38 cm të gjata dhe ftohës CPU deri në 16 cm lartësi

8 489 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 125908 Kategori: , , ,