-13%

Karrikë Gaming X Rocker Sony Genesis 2.1

39 141 L

39 141 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 118942 Kategori: , , ,
Kjo karrige lojërash X-Rocker Genesis ka të gjitha tiparet më të mira të lojrave të mbështjellura në një njësi të vetme.
Duke shfaqur të gjithë teknologjinë e re siç është paneli i dyfishtë i kontrollit pa tel i cili lidhet me transmetuesin e ri dixhital wireless për lojërat PS3 ™, PS4 ™ dhe PS Vita dhe Bluetooth për përdorimin e telefonit dhe tabletëve.
2.1 konfigurim i altoparlantit stereo rrethues, dridhje.
Mbështetëse krahu super komode.
Mbushje prej lëkure faux.
81,5 x 66,5 x 101,5 cm
Për moshat 6 vjeç e lart.

 

Ngjyra

,