-4%

Karrikë Gaming Redragon Metis

23 990 L

  • Karrige lojrash Redragon METIS RD-C101 shtrihet në të gjithë pjesën e pasme me mbështetje për shpatullat, kokën dhe qafën.
  • Karriget janë hartuar në përsosmëri dhe janë të dizajnuara në formën natyrale të trupit, këtu ju do të gjeni vetëm komoditetin

23 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 121113 Kategori: , , , ,
● Karrige kompjuterike ergonomike.
● Siguroni një vend shtesë të rehatshëm dhe të azhurnuar të Kinsal.
● Rrotullim 360 gradë, lëvizje prapa 90 deri në 180 grade.
● 140* këndin e shtrirjes.
● Ngjyra e zezë / e kuqe.