Karrikë Gaming AH Seating E-Sport DS-088 e kuqe

12 990 L

Karrige për lojtarë me lartësi të rregullueshme (deri në 10 cm) dhe kënd animi.

Me përbërje prej lëkure eko dhe kanavacë. Ka një mbështetëse të mbështjellë.

Dimensionet e karriges janë 65.5 x 67 x 120-131 cm, dhe kapaciteti maksimal i ngarkesës është 100 kg.

12 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124460 Kategori: , ,