HP PRINT Laserjet Pro 402 dn

12 000 L

Laserjet Pro 402 dn

  • LaserJet Pro M402dn me pamje modeste por të fuqishme dhe të gjithanshme nga HP
  • I përshtatshëm për kërkesat e mjediseve moderne të zyrave të vogla dhe të mesme.
  • Ofron shtypje të besueshme dhe të fortë
  • Ofron një sërë funksionesh dhe veçorish që gjenden më shpesh në printerët më të mëdhenj dhe më të shtrenjtë.

12 000 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: PRRZB0025 Kategori: , , , , , , ,
Marka HP
Funksioni i Printerit Printer
Lidhja e Printerit USB & Rrjet
Printime Per Minute 38 PPM
Madhesia e Printimit A4
Rezolucioni 1200 x 1200 DPI
Tipi i Printerit Lazer