Helikopter Hot Wheels Tiger Shark R/C 2019

3 390 L

  • Helikopteri me telekomandë Hot Wheels Shark Bite ka kontroll xhirosh duke e bërë të lehtë fluturimin brenda ose jashtë shtëpisë.
  • Fuqizohuni me funksionin e përshtatshëm të karikimit të aparatit dhe madje fluturoni në misionet e  natës me prozhektorin LED të integruar!

3 390 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123938 Kategori: , , ,
Koha e fluturimit: 5-6 minuta
Diapazoni i fluturimit: 8 metra
Koha e karikimit: 35 minuta
Kërkohen bateri: 4 x AA (Nuk përfshihen)
Përmasat e produktit (CM): 18,0 x 4,0 x 9,4
Përmasat e paketimit (CM): 25,0 x 7,5 x 21,5
Pesha e produktit (KG): 0.3