SanDisk SSD Internal Plus Sata III 2.5″

5 950 L9 590 L

  • SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter me madhësi 2.5 inç.
  • Rrit performancen e pajisjes ne te cilën vendoset 10 herë.
  • Shpejtësi leximi deri ne 540 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 500 MB/s.
  • Permasat 0.7 x 10 x 7 cm
SSD
Choose an option

5 950 L9 590 L

Spastroje
Shto në shportë
Bli Tani

Marka: SanDisk

Seria: SSD PLUS

Modeli: SDSSDA-240G-G26 Internal Solid State Drive (SSD)

Form Factor: 2.5″

Capacity: 240GB/480GB

Memory Components: MLC

Interface: SATA III

Zgjatja jetën kompiuterit tënd!

Azhurnoni laptopin ose desktopin tuaj me një memorie të shpejtë dhe të besueshme nga një markë e besuar globalisht dhe papritmas, kompjuteri juaj i vjetër vepron dhe ndjehet si një makinë e re me start më të menjëhershëm dhe punim të shpejtë gjatë punës me programet.

Montohet thjeshtë dhe nuk dëmtohet nga lëvizjet apo tundjet e kompiuterit.

SanDisk SSDs janë më të ftohtë dhe punojnë pa zhurmë, duke i shtuar jetën baterisë së laptopit.