GEMBIRD CAT5e UTP LAN cable, solid, 1000 ft | UPC-5004E-SO

14 890 L

Kabell Gembird Cat. 5E LAN Coupler

Zgjatues i fishes LAN e cila pershtatet per kategorine Cat. 5E

Portat dalese dhe hyrese jane RJ-45F to RJ-45F

Dimensionet jane 48 x 26 x 25.2 mm

14 890 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: A05218 Kategori: ,