Karrikë Gaming Nacon PCCH-310

17 990 L

‘- Me lartësi të rregullueshme, jastëkë të butë dhe mbështetëse të rehatshme, karrigia jeshile dhe blu e NACON PCCH-310 e Lojërave është krijuar posaçërisht për seanca të gjata loje.

– 5 rrota të ngurta për lëvizje më të lehtë.

– Partneri ideal për çdo lojtar që kërkon rehati dhe qëndrueshmëri.

Ngjyra
Choose an option

17 990 L

Spastroje
Shto në shportë
Bli Tani
● Dizajn ergonomik
● Lartësia e rregullueshme
● Mbështetëse komode
● Pesha maksimale e mbështetur: 110 kg
● 5 rrota