Dron Tello Boost Combo

19 989 L

  • Shihni Botën nga Qielli: Pavarësisht nëse jeni në park apo rrini në shtëpi, dilni dhe shikoni botën nga këndvështrime të reja.
  • Ky dron i vogël peshon vetëm 87 g, ka dy antena për transmetim video ekstra-të qëndrueshëm dhe një bateri me kapacitet të lartë që ofron deri në 13 minuta fluturim.
  • Kapni Fotografi dhe Video të Mëdha: Kamera e Tello ka një sensor imazhi me cilësi të lartë për të kapur fotografi 5MP (2592×1936) dhe video 720p HD.
  • Nëse jeni fillestar, Shikimet EZ me një të shtypur ju lejojnë të xhironi video të nivelit pro për të ndarë në mediat sociale direkt nga smartphone-i juaj.
  • Argëtim programues: Aplikacioni Tello EDU mbështet Scratch, një gjuhë programimi miqësore për fëmijë.
  • Me një pajisje të lëvizshme, studentët mund të tërheqin blloqe kodimi që komandojnë Tello për të kryer lëvizje emocionuese.
  • Lojërat me nivele sfiduese mësojnë më shumë aftësi programimi në një mënyrë argëtuese!
  • Karakteristikat fantastike: Tello, me një kontrollues fluturimi të mundësuar nga DJI, ju lejon të kryeni truket e mrekullueshme për brenda dhe jashtë.
  • Përdoreni atë si një dron fpv, kapni telekomandën tuaj dhe filloni një lojë garash. Fluturimi nuk ka qenë kurrë kaq argëtues dhe i lehtë!

19 989 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120281 Kategori: ,
1 x Avion
4 x Helikë (Çifte)
1 x Hub i Karikimit të Baterisë
3 x Bateri Tello
1 x Mbrojtese helike (Set)
1 x Kabllo Mikro USB
1 x Vegla për heqjen e helikës