DG PlayStation Plus 3 Muaj Account IT

3 490 L

 

Luaj Online Me Miqtë
PlayStation Plus ju jep mundësinë e përdorimit të veçorive ekskluzive në internet për konzollat ​​tuaja të lojrave PlayStation, përfshirë qasjen në Lojërat Mujore Falas dhe multiplayer në internet në sistemet PS4.

* Anëtarësia aktive kërkohet për të hyrë në tiparet dhe përfitimet e PS Plus.

– Multiplayer Online në Sistemet PS4
Lidhuni me miqtë tuaj në internet në lojërat tuaja të preferuara.

– Aksesi në Lojërat Mujore Falas
Luaj lojra të mahnitshme falas. Lojërat e reja shtohen çdo muaj.

– Ulje të mëdha
Merrni mundësinë e zbritjeve më të thella në shitjet e Dyqanit PlayStation, me ulje çmimesh deri në 75% në tonë lojëra të shkëlqyera dhe më shumë.

– Përditësimet Automatike të Lojërave
Përditësimet Automatike të Lojërave sigurojnë që të gjitha lojërat tuaja të preferuara të jenë gati për të luajtur sa herë që të jeni.

– Lojërat Online Kursen
Ngarko, ruaj dhe shkarko skedarë të ruajtjes së lojërave me 1 GB hapësirë ​​ruajtëse në internet për sistemet e tua PS4 ™, PS3 ™ dhe PS Vita secila.

3 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 3,472 Kategori: , , ,