Çantë shpine Laptopi Tigernu T-B3892

4 289 L

Emri i markës: Tigernu
Nr modeli: T-B3892
Ngjyra: E zeze
Materiali kryesor: Oxford
Përmasat: 43 * 30 * 15 cm (15.6)
Madhësia e ndarjes së laptopit: 28cm * 36cm
Pesha: 1 Kg
Kapacitet: 16 litra
Përdoret për: Biznes, koha e lirë, shkolla.

4 289 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124474 Kategori: , ,
1 Pëlhurë oxford e spërkatshme, material i qëndrueshëm kundër gërvishtjeve dhe veshin
2. Portë USB e karikimit të shpejtë
3 Zinxhir me dy drejtime, me katër dhëmbë, i butë dhe anti-uje
4. Ndërtuar me koka të lëvizshëm në zinxhir .
5. Ofron hapësirë të mjaftueshme për ruajtje: ndarja kryesore, 2 xhepa përpara, 1 xhep mbrapa dhe 2 xhepa anësorë