Çantë shpine Laptopi Tigernu 17″ e zezë – Biznes Elite

4 890 L

Çantë shpine Tigernu Unisex 17″

  • Me ndarje për Laptop
  • Linja Biznes
  • Me mbyllje sigurie me kod
  • Me fishe usb
  • Rezistente ndaj ujit

 

4 890 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123718 Kategori: ,

Çanta Tigernu 17″ ka një dizajn klasik, është e bollshme dhe funksionale, përmban një port USB me një sistem teli të integruar që lidhet me Power Bank, duke ju lejuar të karikoni pajisjet e lëvizshme kudo dhe në çdo kohë. Suporti i shpinës është bërë nga një material i qëndrueshëm dhe i papërshkueshëm nga uji – najlon. Karakterizohet nga rezistenca e shtuar ndaj lagështirës, prerjeve dhe ndikimeve të tjera mekanike. Për të mbrojtur artikujt e vendosur brenda nga ndërhyrës do të ndihmojë një bravë të veçantë kombinimi që vjen me komplet. Prania e një xhepi të fshehur në pjesën e prapme të modelit bën të mundur fshehjen e gjërave më të vlefshme nga sytë prishës.