Çantë Nilox Fighter 15,6″ ( E Zeze)

7 990 L

Emri i markës: Nilox
Nr modeli: NXFGHTRK0001
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 48 x 20 x 33 cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 38 * 25cm (15,6)
Pesha: 0.5 kg

7 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 120318 Kategori: , ,
  1. Një çantë shpine për të mbajtur fletoren në zyrë, një çantë të madhe për udhëtime.
  2. Najloni dhe eko-lëkura,
  3. Numri i ndarjeve 3