Cantë Gaming Trust GXT 125 Black

7 990 L

Emri i markës: Trust
Nr modeli: GXT1255
Ngjyra: Schwarz / E zezë
Përmasat: 41 * 31 * 15cm
Madhësia e ndarjes së laptopit: 16 x 34 x 52 cm
Pesha: 1,04 kilogramë

7 990 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 123166 Kategori: , ,
  1. Ndarja e laptopëve  me madhësi të madhe për laptopë deri në 15,6 inç. Mbulesa e përparme e qëndrueshme për mbrojtje shtesë.
  2. Port e integruar karikimit USB për të karikuar smartphone tuaj në lëvizje (kërkohet banka e energjisë dhe kablloja e karikimit USB, nuk përfshihen).
  3. 4 ndarje speciale për të transportuar në mënyrë të sigurt mousin, kufjet, tabletët dhe aksesorët e tjerë. 2 xhepa rrjetë anësorë për qasje të lehtë
  4. Këllëf praktik mbrojtës për ruajtjen e sigurt të gotave dhe aksesorëve (lojërave).
  5. Baza e papërshkueshme nga uji dhe mbulesa e integruar e shiut.
    Mbyllja e rregullueshme e gjoksit, rripat e shpatullave të mbushura me butësi dhe ventilimi në pjesën e pasme për një rehati shtesë