Çantë Gaming Razer Rogue V2 13.3″

11 490 L

Emri i markës: Razer
Modeli: Rogue V2
Ngjyra: E zezë
Përmasat: 5.63 x 10.24 x 16.15 inch
Madhësia e ndarjes së laptopit: 13.3 ich
Pesha: 0.55 kg
Materiali: 100% Polyester

11 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124684 Kategori: , ,
  1. Pjesa e jashtme rezistente ndaj ujit dhe dëmtimit: Një material i jashtëm i fortë, i papërshkueshëm nga uji dhe fundi prej lëkure ndihmon për të zgjatur jetën e çantës së shpinës dhe për ta mbajtur atë të duket e re.
  2. Pjesa kryesore e çantës së shpinës është mjaft e madhe për Razer Blade Stealth ose ndonjë laptop tjetër 13 inç, ndërsa ndarja e aksesorëve ka hapësirë të mjaftueshme për elektronikë.
  3. Rripa të rehatshëm të mbushur dhe pjesën e pasme të frymëmarrjes: Rripat mbështetës të supeve dhe një material mbrapa rrjetë ajri që mund të marrë frymë sigurojnë rehati.
  4. Rreshtimi i Brendshëm Mbrojtës: Brenda secilës ndarje është e mbuluar me një material të veçantë jeshil TPU për të mbajtur laptopët të sigurt.
  5. Xhepat e pijes anësore të rrjetës: Xhepat anësorë të Razer Rogue V2 janë ideal për të mbajtur pije në mënyrë të sigurt.