Aparat Xbox Series S 512GB White

39 900 L

Shijoni një përvojë të lojrave të nivelit të lartë me këtë aparat Microsoft Xbox One S. Përmban një procesor grafik të fuqishëm për të ofruar cilësi të jashtëzakonshme vizuale. Blu-ray Xbox One S 4K është gjithashtu një zgjidhje e shkëlqyeshme. Mund ta lidhni me shërbimin Xbox Live për të transmetuar filma, për të shkarkuar lojëra dhe për të luajtur me të tjerët në të gjithë botën.

39 900 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124563 Kategori: , , ,