Aparat PS4 500GB Slim & PS4 Fifa 21

41 900 L

Pavarësisht nëse luan në rrugë apo në stadium, FIFA 21 ka më shumë mënyra për të luajtur se kurrë më parë dhe ju mund t’i përjetoni të gjitha në grafikë me cilësi HDR me këtë pako të konzolës PlayStation®4.

41 900 L

Shto në shportë
Bli Tani
Kategori: , ,

Aparat PlayStation 4 500 GB DualShock 4 Jet Black + FIFA 21 (video lojë)

Përfshin:

  • PlayStation 4 500GB (aparat)
  • DualShock 4 Jet Black (levë)
  • FIFA 21 (Lojë)
  • Deri në 3 Rare Gold Packs – 1 paketë në javë për tre javë
  • Cover Star Loan Item (bonus në lojë për 5  ndeshje Ultimate Team)
  • FUT Ambsassador Player Pick (3 in-game Ultimate Team match bonus)
  • Special Edition FUT Kits dhe objekte Stadiumi (objekte dhe aksesore në lojë)
Gjendja