-17%

Android 10 TV Box X96 Mate 4+64GB

5 490 L

Aparati Android TV Box X96 Mate ju jep mundësinë të ktheni televizorin tuaj ne Smart TV.

Ky aparat vjen me sistemin më të ri Android 10.0 / Ram 4GB / Memorie 64GB dhe Rezolucion 4K HDR, duke garantuar cilësi dhe performancë maksimale. Nepermjet Play Store ju mund të instaloni me mijëra aplikacione apo lojra në televizorin tuaj, njëlloj si në çdo Smartphone Android.

Netflix, Youtube, Chrome, e dhjetra aplikacione të tjera, janë të instaluara fabrikisht. Ju mbetet vetëm të shijoni eksperiencën fantastike me Android TV Box X96 Mate.

 

5 490 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: AKS0040 Kategori: , , , , ,