Tastierë Gaming Razer Huntsman Mini 60% Opto-Mechanical

17 790 L

Domino në një shkallë superiore.
Hyni në një dimension të ri me Razer Huntsman Mini – një tastierë lojrash 60% me ndërprerës Razer Optical. Shumë i lëvizshëm dhe ideal për konfigurime të efektshme. Kjo është tastiera më kompakte e krijuar deri më tani.

17 790 L

Shto në shportë
Bli Tani
SKU: 124471 Kategori: , , ,